Akcesoria i dodatki – Najnowsze trendy mody

Dawno nie było takich wyraźnych zmian w modzie jak to dzieje się teraz. I bardzo dobrze, ponieważ zdecydowanie moda potrzebowała już świeżego powiewu, zwłaszcza w dziedzinie akcesoriów. Odzież nieustannie poddawana była nowym trendom, czasem tylko kosmetycznym, natomiast zawsze najwolniej zmieniały się torebki i buty.

Do niedawna łatwo było się o tym przekonać w każdej hurtowni odzieży, gdzie zmiany linii modowych widać było od razu po ubraniach wiszących na wieszakach, czy leżących na półkach, w odróżnieniu od akcesoriów, które były zawsze mniej eksponowane.

Od tego sezonu dzięki oryginalnemu wzornictwu oraz niezwykłej kolorystyce akcesoria zaczęły dominować w stylizacjach i coraz chętniej są promowane również przez hurtownie odzieży.

Modowe trendy

W aktualnym sezonie najbardziej wśród akcesoriów zachwycają torebki o nietypowych kształtach, zwłaszcza te najbardziej podłużne. Mimo znacznych rozmiarów są one wygodne w codziennym użytkowaniu, czego zasługą mogą być krótkie i sztywne paski, które zapewniają doskonałą stabilizację i odpowiednie rozłożenie ciężaru. Torebki te doskonale pasują do każdej stylizacji, zarówno tej na zakupy, siłownię, czy na eleganckie wyjście. Do lamus odejdą na pewno popularne shopperki, które w tym sezonie należy schować głęboko do szafy zastępując je podłużnymi torebkami o znacznych gabarytach.

Równie ważne co kształt i rozmiar będą materiały z jakich wykonana będzie torebka. W tym sezonie królować będą miękkie materiały wzorowane na torebkach bazarowych. Będą one idealnie pasować do każdego płaszcza, tworząc z nim z nim całość pod względem koloru i wzoru. Spójna kompozycja torebki i okrycia będzie możliwa do uzyskania nawet w przypadku modnych w tym sezonie kolorowych płaszczy, wśród których dominować będą kwiatowe i geometryczne wzory.

Tegoroczna moda obfituje także w różnego rodzaju dodatki materiałowe, w których królować będzie futerko. Element ten można spotkać będzie w elementach zdobienia butów, torebek, kamizelek, a nawet sukienek. Najbardziej popularne będą sztuczne futerka w pięknych pastelowych kolorach, które będą elementem wykończeniowym kurtek oraz płaszczy.

W hurtowniach odzieży zauważyć można jeszcze jeden trend, który związany jest z materiałami imitującymi skórę węża. Materiał ten zawsze cieszył się duża popularnością, jednak w tym sezonie przybrał on trochę inne kolory i wzory niż do tej pory. Piękne wężowe desenie w kolorach szarości, czerwieni, a nawet niebieskim pojawią się nie tylko na płaszczach, czy spodniach, ale przede wszystkim na miękkich i wysokich kozach, które będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji.

Kolorowe kozaki to absolutny przebój nowego sezonu. Wykonane z tworzywa, w pastelowych kolorach powinny idealnie zlewać się z głównym kolorem ubrania. Najmodniejsze w tym sezonie będą kozaki w pastelowych odcieniach koloru czerwonego, błękitnego i fioletowego. Barwy te w połączeniu z podobną kolorystyką odzieży stworzy spójną całość, która jeszcze do niedawna była uważana za modową wpadkę, a w tym sezonie stanowić będzie prawdziwy hit.

Oprócz odpowiedniego koloru kozaki na zimę 2018 powinny mieć także odpowiednią cholewkę, która w odróżnieniu od poprzednich lat powinna być nieco wyższa. Również same kozaki powinny sięgać wyżej niż dotychczas, co najmniej pod samo kolano, a nawet uda. Oczywiście oprócz najnowszych trendów modne wciąż pozostają również  punkowe botki, które wciąż można spotkać w wielu hurtowniach odzieży w Polsce.

Chcąc podążać za modowymi trendami również w sferze dodatków najlepiej poszukać taniej alternatywy dla drogich galerii handlowych i wybrać się na hurtowe zakupy on-line, jakie udostępnia co druga hurtownia odzieży w naszym kraju.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *