Biżuteria najlepszym przyjacielem kobiety

Do niedawna bardzo dyskretnie i bardzo powoli, ale już nieuchronnie widać jak przez cały sezon jesienny i zimowy 2017/2018 będzie funkcjonowała w modzie biżuteria.

Biżuteria jako dodatek do stylizacji nie podlega dyskusji. Każda z kobiet wie, jak miło jest dopasowywać do swojego stroju biżuterię, przebierać, dobierać aż w końcu wybrać tę najbardziej pasującą.

Biżuteria dodaje elegancji każdej wizualizacji, potrafi zakamuflować wiele niedociągnięć, skupić na sobie uwagę i odciągnąć ją od niedoróbek. A poza tym sama w sobie jest po prostu piękna i to bez względu na materiał z jakiego ją wykonano.

Biżuteria w modzie

Tegoroczna moda pokochała dodatki biżuteryjne do odzieży. Biżuteria mocowana na stałe ozdabia sukienki, swetry, koszule damskie a nawet buty damskie. Wszelkie perły, perełki, koraliki, biżuteryjne kwiatki, postaci ludzkie i zwierzęce, kolorowe owady zdobią modowe ubrania. I chociaż do biżuterii przy odzieży trochę się przyzwyczailiśmy to biżuteria mocowana do cholewki czy stopy buta dość zaskakuje, chociaż wygląda bardzo oryginalnie. W ubiegłym roku buty damskie ozdabiały ćwieki o różnorodnych kształtach, w tym roku moda zrobiła krok do przodu i eksponuje białe perły. Robi to też często na zasadzie kontrastu, im masywniejszy but, tym delikatniejsza biżuteria.

Biżuteria zdobi również koszule damskie. Pojawia się przy rękawach, wzdłuż szwów, przy dekolcie z przodu i z tyłu. Błyszczy się, świeci i każdą koszule zamienia w jej wizytową wersję.

Kolorowe płaszcze

Jednymi z nielicznych części odzieży, które umiarkowanie ozdabia się biżuterią są płaszcze. Ale one w tym roku również mocno się zmieniły. Przede wszystkim zmianie uległa kolorystyka płaszczy. Oprócz tych zwyczajowo stonowanych, pojawiły się piękne, długie i mocno kolorowe płaszcze. Szyte z miękkich przytulnych wełnianych tkanin, o głębokim i intensywnym kolorze z kontrastującą, błyszczącą podszewką prezentują się przepięknie na ulicy.

Do tych kolorowych wyraźnych płaszczy dobiera się ogromne, wręcz podróżne torby, wzorowane na tradycyjnych kufrach. Kolor torby jest identyczny z płaszczem tworząc razem wspaniałą kolorystyczną plamę. Dawno nie było w modzie tylu kolorystycznych wariantów.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *