Buty Zign, sukienki Asos, torebki Kiomi – czy warto kupować markowe ubrania online?

Zakupy to dla niektórych czysta przyjemność, dla innych konieczność. Dla jednych centra handlowe to sposób spędzania czasu, a dla innych czarne dziury, które „zasysają” i nie puszczają póki czegoś nie kupisz. Nic więc dziwnego, że na przestrzeni ostatnich lat sprzedaż online mocno wzrosła. Coraz więcej osób praktykuje właśnie tą formę zakupów. Czy warto?

Plusy i minusy internetowych polowań

Zalet zakupów przez sieć jest mnóstwo:

  • nie musisz wychodzić z domu
  • omija cię czekanie w kilometrowych kolejkach
  • masz dostęp do dużo większej gamy produktów, nawet tych „trudno dostępnych”
  • zyskujesz dodatkowe promocje za zakup on-line
  • masz szybki dostęp do opinii o produkcie i marce

Każda róża ma swoje kolce, jakie są wady w przypadku zakupów online:

  • Brak możliwości wypróbowania produktu – o ile w sklepie stacjonarnym możesz wszystko przymierzyć, dotknąć, powąchać, z laboratoryjną precyzją przejrzeć milimetr po milimetrze, tak w przypadku internetowych zakupów jesteś to niemożliwe.
  • Problem podróbek – musisz ufać, że kupione markowe buty damskie czy skórzana torebka będzie bez skaz, a rozmiar będzie się zgadzał.

Komu ufać, komu nie?

Cały czas na modowym rynku pojawiają się nowe, kuszące marki, oferujące ciekawy design i równie ciekawą cenę. Mają przyjazny marketing, dobre kampanie lookbook’owe, więc w naturalny sposób przyciągają potencjalnych klientów.

Istnieje jednak ryzyko, iż oprócz kuszącej otoczki, ich produkt nie spełni oczekiwań klientów. W tej sytuacji zbawienne okazują się fora internetowe, dzięki którym możesz zapoznać się z tym, które z marek to pewniaki, a które lepiej omijać.

Marki dostępne jedynie droga on-line

Twoja słabość to ubrania, dodatki, buty? Zign, River Island i Asos, ich produkty kupisz tylko on-line!

Zarówno Asos, jak i River Island to angielskie marki, bardzo popularne i cenione. W przypadku River Island jeszcze do niedawna funkcjonowały w Polsce jej stacjonarne sklepy, jednak zostały zamknięte i ku rozczarowaniu wielu wiernych klientów. Nie wiadomo czy zostaną przywrócone.

Asos natomiast to jednocześnie marka jak i sklep, zrzeszający kilkadziesiąt pomniejszych brand’ów. Ubrania i buty tych marek to sprzedażowe hity, trzymające się trendów, przeznaczone dla pewnych siebie, przebojowych kobiet.

Jeśli mowa o obuwniczym asortymencie, bez najmniejszych obaw, sprawdź markę Zign. Ten niemiecki brand, założony w 2010 roku, w krótkim czasie zdobył lokalne uznanie, a teraz stara się pozyskać rynki zagraniczne. Kupując buty Zign zyskujesz produkt, który posłuży ci na lata. Wysoka jakość, miejski styl, dokładne wykonanie, chwytliwe projekty – a wszystko to spięte atrakcyjną ceną. Jeśli te słowa wciąż cię nie przekonały, sprawdź ich stronę, ich instagram’a a kto wie, może niedługo wejdziesz w posiadanie ich butów?

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *