Converse – najbardziej uniwersalne buty na świecie

Gdybyśmy mielić żyć jak tybetańscy mnisi i zdecydowalibyśmy się na posiadanie tylko jednej pary obuwia, to musielibyśmy postawić na buty converse. Bardziej modnego, uniwersalnego i ponadczasowego modelu po prostu nie ma!

Jak to się stało, że buty converse damskie są obecnie najczęściej kupowanym modelem na rynku? Odpowiedź jest oczywista. To jedyne obuwie, które pasuje do wszystkiego. Jeśli mamy trochę odwagi i duże wyczucie smaku, to nawet do … eleganckiej sukienki.

Conversy to niby tylko zwykłe płócienne buty, a jednak zyskały serca największych wielbicieli mody. Mowa oczywiście o oryginałach, bo to one są wyznacznikami luksusu, gustu i znajomości obecnie obowiązujących trendów. Są też długowieczne, więc rzeczywiście moglibyśmy kupić jedne buty na całe życie.

Conversy nadają się do noszenia przez większą część roku. Choć ostatnio pokazały się na rynku również ocieplane modele, które z powodzeniem można założyć także zimą.

W nowoczesnych sklepach internetowych typu spartoo.pl można zainspirować się najciekawszymi modelami conversów. Również tymi, które nie są tak łatwo dostępne w Polsce. Przeglądając ofertę dobrego sklepu, w naszej głowie od razu powinny pojawić się pomysły dotyczące tego, z czym dany model będziemy chcieli skomponować.

Sekret tkwi w prostocie

Jedną z najbardziej wartościowych cech butów converse jest to, że lekko przełamują elegancki look. Dzięki temu nawet zakładając casualową koszulę, klasyczne materiałowe spodnie i eleganckie dodatki, nie musimy się martwić o to, że wyglądamy zbyt elegancko – niestosownie do danej okazji. W najnowszej modzie damskiej najważniejsze jest przecież to, by cała stylizacja wyglądała na lekką, nonszalancką, stworzoną naturalnie i bez zbędnego „starania się”. Decydując się na buty converse damskie, w jakimkolwiek zestawie ubrań, można otrzymać właśnie taki efekt.

Starając się ubrać w nonszalancki, lekki styl, trzeba się liczyć z tym, że będziemy wyglądać dobrze. Nasz wizerunek będzie łudząco podobny do tego, który wychodzi spod rąk najlepszych stylistów na świecie. Dzisiejsza moda najwyższego formatu wymaga od nas tego, byśmy nie tylko wyglądali stylowo, ale również tak, jakbyśmy w ogóle nie myśleli o tym, co na siebie zakładamy.

Źródło inspiracji: http://www.spartoo.pl/Converse-b5.php

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *