Dermamelan – Twoja broń w walce z przebarwieniami skóry

Problem związany z przebarwieniami skóry jest coraz bardziej powszechny. Wiele osób się z nim boryka, a nie łatwo go rozwiązać, ponieważ jest spowodowany najróżniejszymi czynnikami. Najczęściej występujące przebarwienia to te związane z hormonami, słońcem czy zapaleniem skóry. Jednak mamy na to rozwiązanie – superskuteczną kurację z wykorzystaniem Dermamelanu.

Co to jest Dermamelan?

Dermamelan to preparat mocno złuszczający i odmładzający cerę. Jego zadaniem jest eliminacja wszelkich przebarwień, a tym samym – przywrócenie skórze pierwotnej gładkości. Cechuje się wysokim stężeniem składników aktywnych, dzięki czemu jest skuteczniejszy w usuwaniu przebarwień niż na inne preparaty dostępne na rynku.

Dla kogo poleca się kurację Dermamelanem?

Kuracja dermamelanem jest przeznaczona rzecz jasna dla osób borykających się z problemem wszelkich przebarwień, jednak świetnie sprawdzi się też w przypadku cery tłustej i mieszanej – preparat zmniejsza wydzielanie sebum. Zabieg ten pobudza również regenerację kolagenu, co daje imponujący efekt „młodszej” skóry.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Dermamelanu?

Zabieg składa się z dwóch etapów: lekarskiego i domowego.

1. Zabieg u lekarza rozpoczyna się od zastosowania na czystą skórę płynu odtłuszczającego. Jego rolą jest usunięcie martwych komórek z powierzchni skóry, zwiększając tym samym penetrację aktywnego preparatu Dermamelan 1. Kolejną czynnością jest nałożenie preparatu Dermamelan 2. Przybiera postać maski na twarzy i jest najważniejszym elementem zabiegu, ponieważ do niego należy zadanie eliminacji plam. Pacjent zmywa maskę dopiero w domu i w ustalonym przez lekarza czasie. Z tego względu, na czas zabiegu, najlepiej wziąć urlop w pracy.

2. Etap domowy polega głównie na zastosowaniu preparatu Dermamelan 2, a więc kremu podtrzymującego rezultaty zabiegu. Preparat wspomaga usuwanie przebarwień i wydzielanie sebum, a także zamyka pory i zapobiega hiperpigmentacji. Ponadto głęboko odżywia, nawilża i regeneruje skórę – utrzymuje ją gładką i elastyczną. Co ważne, należy go stosować według ścisłych zaleceń lekarza.

Zabieg sam w sobie jest bezbolesny, ale przez kilka pierwszych dni od jego zakończenia skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. To przez silne złuszczanie się naskórka, które można zmniejszyć dzięki kremom intensywnie nawilżającym i regenerującym.

Kiedy pojawiają się efekty kuracji?

Terapia Dermamelanem jest dostosowana do potrzeb każdego pacjenta, dlatego efekty również są kwestią indywidualną. U osób o ciemnej karnacji (fototyp IV i V) plamy znikają najszybciej, bo po 8-10 dniach. Z kolei u osób o jasnej skórze (fototyp I, II i III) utrata przebarwień jest możliwa do zauważenia między 8 a 21 dniem.

Zabieg z wykorzystaniem Dermamelanu jest zdecydowanie najskuteczniejszym rozwiązaniem usuwającym przebarwienia, co zostało potwierdzone licznymi badaniami. W prawie każdym przypadku intensywność przebarwień zmniejsza się aż o 95%!

Artykuł powstał we współpracy z Estelime – Centrum Zdrowia i Urody z Katowic, które w swojej ofercie ma m.in. zabieg Dermamelanem.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *