Ginekologia estetyczna – sposób na kobiece problemy intymne

Ginekologia estetyczna

Kobiece ciało to skomplikowany mechanizm, który w ciągu całego życia wystawiany jest na wiele prób, z których niektóre pozostawiają ślady. Przebyte zabiegi, urazy czy poród sprawiają, że narządy intymne tracą swój pierwotny wygląd i z wiekiem zaczynają przysparzać wiele problemów.

Kłopoty ze zdrowiem, normalnym funkcjonowaniem, a nawet życiem intymnym powodują, że wiele kobiet zaczyna interesować się możliwościami poprawy komfortu życia oferowanymi przez nowoczesną ginekologię estetyczną. A jest ich naprawdę wiele.

Zdrowie i samopoczucie poprawione podczas jednej wizyty

Powody, dla których kobiety decydują się odwiedzić specjalistyczne kliniki, są dwa. Pierwszy to kłopoty ze zdrowiem, np. wysiłkowe nietrzymanie moczu. To częsta przypadłość młodych mam, których narządy zostały wystawione na próbę porodową oraz kobiet w okresie menopauzy, u których pochwa i okolice intymne zaczęły tracić na elastyczności i jędrności. To wszystko powoduje rozluźnienie narządów odpowiedzialnych za kurczliwość mięśni, które mają za zadanie utrzymanie moczu i w efekcie „przecieki” – zazwyczaj podczas kichania czy intensywnego śmiania się. Rozwiązaniem problemu jest zabieg MonaLisa Touch, który niweluje problem nietrzymania moczu.

Poprzez użycie lasera, który stymuluje włókna kolagenowe do przebudowy i powoduje ich kurczliwość, narząd się obkurcza. Wpływa to nie tylko na aspekt zdrowotny, ale też seksualny – to drugi z powodów, dla którego kobiety odwiedzają specjalistyczne gabinety. Zabieg pomaga także zwiększyć nawilżenie pochwy, co ma bezpośrednie przełożenie na kontakty intymne z partnerem. To jeden z nielicznych zabiegów na rynku, który w sposób nieinwazyjny i bezbolesny pomaga walczyć z upływającym czasem i jego następstwami. Podobne działanie mają nici Vaginal Narrower, których zadaniem jest likwidacja zbyt luźnego wejścia do pochwy – umieszczone w jej ściankach nici, zaczepione na specjalnych haczykach, mają za zadanie niejako podtrzymać ścianki, a w konsekwencji je ujędrnić i skorygować.

Zrób coś dla swojej seksualności

Dobre samopoczucie to nie tylko stan odczuwania przyjemności podczas kontaktów z partnerem, ale także – a może przede wszystkim – to, jak czujemy się we własnym ciele. Kobiety często mają z tym problem – kompleksy są wpisane w ich naturę i zawsze chcą coś poprawić. Teraz mają możliwość. Przerost warg sromowych jest schorzeniem, które nie tylko doskwiera kobiecie, ale także znacznie utrudnia jej dbanie o higienę intymną i powoduje niezwykle bolesne urazy, ale także ograniczenie kontaktów z partnerem. Zbyt duże wargi sromowe powodują wstyd i skrępowanie, co może wpływać zarówno na relacje seksualne, jak i przekładać się na sam związek. Labioplastyka daje możliwość skorygowania ich przerostu i powrotu do normalnego funkcjonowania.

Dla kobiet, które chcą czerpać więcej przyjemności z seksu albo nie mogą osiągnąć całkowitego spełnienia podczas zbliżeń, zalecane jest powiększanie punktu G. Zabieg polega na wstrzyknięciu w miejsce, gdzie znajduje się punkt G, preparatu na bazie kwasu hialuronowego, co powoduje jego uwydatnienie, a co za tym idzie lepszą stymulację podczas kontaktów z partnerem.

Jeśli chcesz, aby ginekologia estetyczna pomogła Ci osiągnąć zadowolenie z życia, odwiedź stronę internetową Kliniki Medycyny Estetycznej Sthetic: http://sthetic.pl/ i wybierzesz zabieg dopasowany do swoich potrzeb.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *