Idealne buty na imprezę – jak wybrać?

Czy wybieramy się na zwykłą imprezę do pubu, czy na szykowny bal, czy też na zabawę andrzejkową, sylwestrową albo na wesele, to oprócz tego, że chcemy wyglądać oszałamiająco, to chcemy czuć się swobodnie.


Złote Czółenka

Dlatego wybór butów na taką okazję jest bardzo ważny, bo może zadecydować o tym czy całą noc spędzimy na parkiecie czy w łazience naklejając kolejne plastry i masując stopy.

Mądry wybór

Wybór idealnych butów nie jest taki prosty. Będą modele, które nas zachwycą, ale w których nie będziemy potrafiły postawić ani jednego zgrabnego kroku. Takie buty omijajmy szerokim łukiem. Oprócz tego, że będzie nam niewygodnie, to wcale nie będziemy wyglądać szykownie.


Czarne Botki

Przede wszystkim trzeba dobrze znać swoje stopy, bo wiedząc, że mamy długie palce, nie mamy co łapać się za szpilki z długim, wąskim czubem. Ten model zawsze będzie nas uwierał i choćby nie wiem jak pięknie wyglądał, to na noc pełną tańców się nie nadaje. Niestety, tu sprawdzą się tylko modele o szerokim czubie. Nie musi to oznaczać, że jesteśmy skazane na babcine buty o niemodnym fasonie. Istnieje wiele niecodziennych, oryginalnych fasonów, które sprawdzą się idealnie w tym przypadku. Są to buty w stylu botków na wysokim, ale dość grubym obcasie bądź na koturnie, o całkiem szerokim czubie, wysokim stanie. Posiadają one wiele modeli – są stonowane i eleganckie wersje, jak też kolorowe, urozmaicone siatką, koronką bądź dodatkami w stylu pasków, klamer, cekinów i łańcuchów.

Zawsze przymierzaj!

Przymierzając buty zwróć uwagę czy stopa w nich dobrze leży, czy nigdzie nie uciskają, czy występujące paseczki nie wpinają się w stopę podczas ruchu. Warto założyć oba buty i przejść się po sklepie. Jeśli już po tak krótkim spacerze czujesz jakikolwiek dyskomfort, to zapomnij o tych butach i szukaj innej pary. Przymierz różne fasony, szukając takiego, w którym będziesz czuła się najlepiej, a który również jest atrakcyjny zewnętrznie.


Lśniące Czółenka

Dopasuj do ubioru

Wybierając buty na specjalną okazję, musimy wziąć pod uwagę strój w jakim się na nią wybieramy. Nie ma co kupować niewygodnych butów tylko dlatego, że świetnie pasują do sukienki. Tak samo odpadają buty, które są atrakcyjne i wygodne, ale nie pasują do stroju. Mimo, że czasem wydaje się to niemożliwe, trzeba poświęcić sporo czasu (dlatego najlepiej poszukiwania zacząć dużo wcześniej, również po to, by mieć czas na rozchodzenie nowej pary) na znalezienie tych idealnych butów, które pozwolą nam się bawić całą noc.

Zamów najmodniejsze buty damskie w sklepie internetowym buu.pl

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *