Igłowy Termolifting INFINI RF – bezinwazyjny i efektowny lifting twarzy!

Szukasz zabiegu idealnego dla siebie, ale w dalszym ciągu nie wiesz jaki byłby najlepszy, by ukryć nieprzyjemne skutki upływającego czasu? Głównymi oznakami starzenia się skóry są utrata jej elastyczności i jędrności, a w efekcie powstawanie zmarszczek. Ze wszystkimi przejawami możesz sobie poradzić, decydując się zaledwie na jeden nieinwazyjny zabieg INFINI RF, który sprawi, że ponownie poczujesz się młoda i atrakcyjna.

Zaufaj specjalistom!

Dlaczego na Twojej skórze odznacza się upływający czas? Bo źle na nią wpływają czynniki zewnętrzne, z którymi masz styczność na co dzień i niestety nie na wszystkie masz wpływ. Stres, zła dieta, nadmierna ilość alkoholu i kofeiny, a także brak aktywności fizycznej – wszystko to sprawia, że skóra traci swoją elastyczności i jędrność, a zmarszczki pogłębiają się z dnia na dzień. Starzeć się jest łatwo, jednak odmładzanie twarzy to sztuka, z którą poradzą sobie jedynie wykwalifikowani specjaliści. Takich spotkasz, decydując się na zabieg INFINI RF, który oferuje sieć Kliniki Ziemlewski z siedzibami w czterech dużych polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Łodzi. Oddając się w ręce najlepszych specjalistów, masz pewność, że zabieg będzie przeprowadzony w bezpieczny i profesjonalny sposób, a także w komfortowych dla Ciebie warunkach.

Jeden zabieg – wiele korzyści

INFINI RF opiera się na zastosowaniu innowacyjnej metody Infini i jest zabiegiem dwukierunkowym. Możliwe jest w nim wykorzystanie dwóch głowic. Pierwsza z nich szybko przegrzewa powierzchniowo skórę, druga natomiast posiada złote igły, którymi nakłuwa się skórę przy jednoczesnej emisji fal radiowych – powoduje to przestrzenne przegrzanie skóry (3D), czego efektem jest remodeling kolagenu oraz elastyny. Oba te składniki są odpowiedzialne za młody wygląd, napięcie skóry i jej ogólną kondycję, a ich połączenie sprawia, że otrzymujesz w pakiecie bezinwazyjny lifting twarzy.

Bądź piękna bez najmniejszego wysiłku!

Dla kogo przeznaczona jest nowoczesna medycyna estetyczna? Dla każdego, kto chce coś zmienić we własnym ciele. Zabieg INFINI RF z powodzeniem można stosować nie tylko na twarz (by wygładzić zmarszczki i po prawić owal), ale także na ciało (by usunąć rozstępy lub blizny). Dodatkowym atutem jest krótki czas rekonwalescencji. Nie musisz rezygnować z codziennych zajęć czy brać urlopu – po kilkudziesięciu minutach opuszczasz klinikę młodsza o kilka lat, szczęśliwsza i gotowa na nowe wyzwania, które stawia przed Tobą świat.

Więcej informacji o zabiegu INFINI RF znajdziesz na stronie: http://www.klinikiziemlewski.pl/medycyna-estetyczna/9-medycyna-estetyczna/297-infini-rf-iglowy-termolifting.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *