Jak bez wysiłku uzyskać szczupłą sylwetkę przy pomocy liporadiologii?

Zabieg liporadiologii pomaga w usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, oraz w uzyskaniu pięknej i jędrnej skóry. Podczas niego nasze ciało jest poddawane działaniu fal radiowych o specjalnie dobranej częstotliwości w taki sposób, aby mogły one rozbić i rozpuścić tłuszcz znajdujący się pod skórą.

Liporadiologia może być doskonałym remedium nie tylko na usuwanie cellulitu oraz sposobem na ujędrnienie sylwetki, ale może pomóc także w spłyceniu i usunięciu zmarszczek. Dzieje się tak dlatego, że fale radiowe oddziałujące na skórę podczas tego zabiegu nie tylko rozbijają i rozpuszczają tkankę tłuszczową, ale też stymulują produkcję kolagenu w skórze, co sprzyja jej ujędrnieniu.

Jakie partie ciała można wymodelować podczas zabiegu liporadiologii?

Jak już mówiliśmy liporadiologia jest doskonałym sposobem na ujędrnianie sylwetki, a także nadanie jej wymarzonych kształtów. Za pomocą zabiegu liporadiologii możemy ujędrnić i wyszczuplić praktycznie wszystkie części ciała. Dzieje się tak dlatego, że podczas każdego zabiegu, specjalista medycyny estetycznej może odpowiednio dobrać rodzaj i długość fal dźwiękowych do typu skóry.

Zastosowanie liporadiologii doskonale sprawdzi się na wszelkich partiach ciała, które chcemy ujędrnić. Pomoże nam w pozbyciu się cellulitu oraz brzydkiej skóry zwanej skórką pomarańczową. Oprócz tego, bez konieczności operacji plastycznej, dzięki niej możemy pozbyć się obwisłych partii ciała, które pozostały po szybkim odchudzaniu lub po ciąży.

Jak działa zastosowanie liporadiologii?

Fale dźwiękowe, jakie emituje urządzenie do liporadiologii, sprawiają, że nasza skóra rozgrzewa się do temperatury 60 stopni. Przenikają one jednak tak głęboko, że podczas zabiegu odczuwamy jedynie przyjemne i relaksujące ciepło. Każde urządzenie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg liporadiologii, skonfigurowane zostało w taki sposób, by całkowicie wyeliminować ryzyko poparzenia.

Bardziej szczegółowe informacje na temat tego typu zabiegów i efektów jakie one przynoszą można znaleźć tutaj: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/ksztaltowanie-sylwetki-liporadiologia/

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *