Kreski, kropki, owocowe usta…

Moda w makijażu zmienia się tak szybko jak prezentowane kolekcje w największych domach mody. Dlatego to m.in. projektanci jako pierwsi przedstawiają swoje propozycje obowiązujących w sezonie trendów.

Grube kreski na górnych powiekach nie wychodzą tej zimy z mody, co ucieszy wiele kobiet, gdyż w ten sposób skromnym nakładem kosmetyków można wykreować zmysłowy oraz zachwycający make up oka. Nowością jest w tym roku łączenie kresek z kolejnymi wzorami, np. kropkami namalowanymi na dolnej powiece.

Cienie również uległy modyfikacji. W odpowiedzi na odzieżowe zmiany, również na powiekach królują zdecydowane odcienie – pojedyncze lub różnorodne, łączone cieniowaniem. Warunek jest jeden – wybieramy zdecydowane kolory: szmaragdy, burgundy, brązy a także pomarańcze.

Usta malujemy zaś w leśne kolory i to hit jeżeli chodzi o najnowsze trendy. Styliści dają nam duże pole do popisu oraz dają możliwość wyboru spośród całej gamy mocnych barw szminek .

Zaskoczeniem mogą być grube, mocno zaznaczone brwi. Starannie wyczesane, zaś o zdecydowanej barwie stanowić będą uzupełnienie ciemnych ust i zaakcentowanego makijażu oka, a także mocno zaznaczonych policzków, które wyglądać mają jak naturalnie smagane wiatrem.

Mamy także dobrą wiadomość dla pań, które wolą stonowane, naturalne barwy – kolor nude nie wychodzi z mody. Delikatnie zaznaczone policzki, rozświetlona cera jak również naturalne usta to kompozycja dla delikatnych usposobień i kobiet wolących prostotę i elegancję.

Choć z nadejściem wiosny znów będziemy śledzić wybiegi w poszukiwaniu aktualnych trendów, pamiętajmy, że najlepszy look, to ten, dzięki któremu czujemy się piękne i niczym nieograniczone. Wtedy to możemy być pewne, że odniosłyśmy stylistyczny sukces.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *