Misja: relaks przy dobrym artykule. Jak znaleźć ciekawy portal lifestylowy?

Masz wolny wieczór i chcesz poczytać przyjemny artykuł lifestylowy (a może nawet i kilka) przy kubku aromatycznej herbaty? A może poszukujesz portalu, do którego będziesz zaglądać regularnie w poszukiwaniu interesujących Cię informacji? Zatem – znajdź go!

1. Poczytaj opinie na forach internetowych lub blogach.

Inni internauci z pewnością będą mogli polecić Ci swoje ulubione portale. Co więcej, zwykle w swoich opiniach są bardzo szczegółowi, więc oprócz adresu dostaniesz też pewnie najlepszy dział, cykl lub nawet nazwisko (bądź pseudonim, w zależności czym posługuje się dany dziennikarz) autora.

2. Popytaj wśród swoich znajomych.

Na pewno znajdziesz w gronie swoich znajomych kogoś z podobnymi zainteresowaniami jak Twoje. Zapytaj go, co czyta w wolnych chwilach, skąd czerpie informacje na interesujące Was tematy. Polecenia przyjaciół są zwykle najlepsze, bo najszczersze.

3. Zapoznaj się z artykułami na ten temat.

W sieci jest mnóstwo tekstów na temat” Najlepsze portale lifestylowe”. Zwykle są napisanie rzetelnie, ponieważ oceniają wiele aspektów, w tym jakość tekstów i ich częstotliwość. Brane pod uwagę są też kwestie wizualne i funkcjonalne – layout strony www, łatwość poruszania się po stronie, czytelność. Być może nie zdajesz sobie teraz z tego sprawy, ale zobaczysz potem, jakie to będzie dla Ciebie istotne.

4. Zrób własny research.

To chyba najprostszy (ale czy najskuteczniejszy i najszybszy?) sposób na znalezienie fajnego portalu lifestylowego. Wpisujesz słowo kluczowe w wyszukiwarkę i oto są… 10 najczęściej odwiedzanych (lub najlepiej wypozycjonowanych) witryn o interesującej Cię tematyce. Możesz wchodzić na każdy portal lifestylowy po kolei i sam oceniać na bieżąco, czy przypadnie Ci do gustu, czy też nie. Zazwyczaj nawet po przeczytaniu jakiejś opinii sprawdzasz dany portal w taki właśnie sposób. Gdy jednak przeczytasz o nim cudze miłe słowa, Twoja ocena automatycznie i tak będzie pozytywniejsza. Wybierając swój reseach od razu, nie kierujesz się przy ocenie słowami innych osób. Masz pewność, że będzie ona w 100% subiektywna.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *