Mona Lisa Touch – innowacyjny zabieg ginekologii estetycznej

Wśród zabiegów oferowanych przez nowoczesną ginekologię estetyczną znajdziesz zarówno te nastawione na poprawę wyglądu, jakości życia i samopoczucia, jak i te, które rozwiążą problemy ze zdrowiem i codziennym dyskomfortem. A gdyby tak połączyć obie korzyści?

Dzięki zabiegowi MonaLisa Touch to możliwe. Oprócz zastosowania go ze względów medycznych pomaga kobietom w różnym wieku przywrócić optymalny wygląd ich narządów intymnych, a także poprawić jakość życia – rodzinnego i seksualnego.

Dlaczego ginekologia estetyczna?

Dbanie o zdrowie intymne przestało ograniczać się jedynie do rutynowych wizyt u ginekologa – kobiety coraz bardziej są świadome swojego ciała i potrzeb, które chcą zaspokoić. Ginekologia estetyczna nie jest już tematem tabu, jak było to za czasów naszych babć, a w wielu przypadkach nawet mam. Kobiety XXI wieku to kobiety wyzwolone, dla których piękno życia nie ogranicza się jedynie do czterech ścian. Wiedzą doskonale czego chcą i jedynie szukają metod, by to osiągnąć. Satysfakcja, udane relacje z partnerem, zadowalający wygląd własnego ciała – kiedyś były to cechy kobiet próżnych, dziś jednak nowoczesnych, do których możesz zaliczać się także i Ty. W dzisiejszych czasach nie musisz wybierać – mądra czy ładna, radosna czy rozważna, bo możesz mieć i jedno, i drugie. Jedna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej może odmienić Twoje życie na wielu płaszczyznach.

Innowacyjne leczenie w kilkadziesiąt minut

Młody i atrakcyjny wygląd to marzenie każdej kobiety, którą mężczyźni, znajomi i rodzina zaczynają określać mianem „dojrzałej”. To subtelne stwierdzenie wieku, kiedy ciało każdej pani zaczyna się zmieniać, a zachodzące metamorfozy nie zawsze są tym, czego by chciały. Jeśli jesteś jedną z nich, możesz albo zmiany te zaakceptować, albo powiedzieć im “nie”. A możesz – wystarczy, że się odważysz i skorzystasz z nowych metod odmładzania, które przywrócą piękny i młody wygląd także okolicom intymnym.

Zabieg MonaLisa Touch to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej, który oferuje ginekologia laserowa. W nieinwazyjny, bezbolesny sposób przywraca naturalne piękno w zaledwie kilkadziesiąt minut. Cała tajemnica tkwi w zastosowaniu połączonej siły lasera i podwyższonej temperatury. Głowica urządzenia zostaje wprowadzona do pochwy pacjentki i dopiero tam zaczyna działać. Podgrzewa stopniowo ścianki pochwy, a wraz z nimi i tkanki – w taki sposób je odmładza i odbudowuje. Wysoka temperatura – jednocześnie bezpieczna dla organizmu – stymuluje włókna kolagenowe do wzmożonej pracy, dzięki czemu wytwarzają jeszcze więcej kolagenu. Jakie ma to korzyści dla pacjentki? Sprawdź, co o zabiegu sądzą specjaliści: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/mona-lisa-touch/.

Odmładzanie narządów płciowych – to możliwe?

Pacjentka po zabiegu może od razu wrócić do normalnego funkcjonowania, a po zaledwie kilku dniach także do życia seksualnego. Zmiany są zauważalne już podczas pierwszego zbliżenia. W trakcie zabiegu następuje bowiem obkurczenie pochwy, co ma bezpośrednie znaczenie przy odczuwaniu satysfakcji i przyjemności z seksu. Najważniejsze zmiany dostrzegają obie strony i obie czerpią z nich przyjemność. Zabieg nie tylko niweluje problem luźnej pochwy, ale także problem z jej suchością – przywrócony zostaje optymalny poziom nawilżenia, a ból podczas stosunku znika. Zwężenie ścianek pochwy niweluje także nietrzymanie moczu, z którym wiele kobiet w różnym wieku boryka się latami. Cewka moczowa powraca do naturalnego kąta nachylenia i problem zostaje rozwiązany.

Więcej o zabiegu MonaLisa Touch, a także innych – nie tylko z zakresu ginekologii estetycznej – przeczytasz na stronie Kliniki Medycyny Estetycznej Sthetic: http://sthetic.pl/.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *