Nieokiełznane fale na włosach uzyskasz, używając sprayu do włosów Beach Waves

Współcześnie istnieje wiele technik i możliwości zaakcentowania swoich walorów. Jednym ze sposobów wyrażenia siebie jest dobór odpowiedniej fryzury. Modne stylizacje przypominają grę cieni, zabawę kolorami i światłem. Oryginalne cięcie, niebanalny kolor i stylizacja włosów potrafi uczynić z kobiety księżniczkę.

Jak się okazuje romantyczne, z pozoru niedbałe fale są bardzo na topie. I Ty masz szansę wyglądać tak, jakbyś przed chwilą wynurzyła się z morza. Falowane włosy są pełne kobiecego wdzięku, jest to idealna fryzura zarówno na biznesowe spotkanie, jak też na wyjście z przyjaciółmi.

Modna stylizacja na przełomie lat 2015/ 2016

Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką falowanych czy wyprostowanych włosów, masz okazję poeksperymentować z przedziałkiem, toteż warto to wykorzystać. Włosy mocno zaczesane na bok lub prosta grzywka ukryją wysokie czoło, duży nos, asymetrie. W tym sezonie witamy ponownie grzywki proste, skośne i potargane. Najbardziej stylowe uczesania to upięcie włosów na wysokości karku oraz proste, minimalistyczne kucyki. Modne stało się urozmaicanie fryzury ozdobnymi opaskami i spinkami.

Do łask powróciła też karbownica i fale z lat 20. Trendy stały się fryzury retro i warkocze zaplatane dookoła głowy. W okresie letnim dużym zainteresowaniem cieszyły się uczesania z rodzaju “wet look”, teraz jednak styliści stawiają na nonszalancję i niestaranność. Na wybiegach króluje styl boho, czyli delikatne, niedbale wyglądające fale, czemu towarzyszy przedziałek na środku głowy. Taka fryzura sprawdza się w każdej sytuacji, gdyż jest jednocześnie elegancka i niestaranna. Idąc tym tropem, możemy stworzyć na swojej głowie efekt potarganych włosów. Co stało się inspiracją dla takiej wersji romantycznych fal?

Styl francuski jako źródło inspiracji

Można by przypuszczać, że źródłem inspiracji dla aktualnych trendów w stylizacji włosów stała się moda francuska. Paryski styl cechuje niewymuszona elegancja i naturalność. Paryżanki słyną z klasycznych ubrań, idealnie dopasowanych do stroju torebek i butów, a także z pozornie niedbałych fryzur. Niesforne kosmyki włosów wymykające się spod spinek, nieregularne fale czy zmierzwione grzywki wyglądają atrakcyjnie i stylowo, choć daleko im do perfekcji. Wychodząc z założenia, że idealne jest nudne, Francuzki decydują się na luźne uczesania i pozornie niedbałe fale, zachowując dużą powściągliwość w odniesieniu do zabiegów stylizacyjnych. Dzięki temu Paryż stał się wzorem do naśladowania.

Fale prosto z plaży – Spray do włosów Beach Waves

Jeśli pragniemy zachować przyjemne wspomnienia z wakacji lub wprowadzić nieco francuskiej swobody do naszej stylizacji, w osiągnięciu tego celu pomoże nam spray do włosów Beach Waves Wild Stylers od L’Oreal Professionnel. Kosmetyk służy do stylizacji zmierzwionych, matowo wykończonych fal. Preparat umożliwia stylizację włosów każdego rodzaju. Spray zawiera słoną wodę, a takie połączenie nadaje włosom teksturę i sprawia, że wyglądamy jakbyśmy przed chwilą wróciły z plaży. Moc utrwalenia sprayu z linii Wild Styler kształtuje się na poziomie drugim w sześciostopniowej skali. Efekt potarganych włosów we francuskim stylu, a może eleganckie, romantyczne fale? Wybór należy do Ciebie. Wystarczy nanieść spray na wilgotne lub suche włosy, wymodelować palcami i gotowe!

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *