Przełom w depilacji laserowej

Trudno jest znaleźć najlepszy dla siebie sposób depilacji – odpowiednio wygodny, możliwie mało bolesny, szybki i – przede wszystkim – skuteczny. Żyjemy w kręgu kulturowym, w którym brak włosków jest czymś naturalnym, świadczy nawet o higienie, ale do niedawna na rynku brakowało rozwiązania, które uczyniłoby tę czynność mniej kłopotliwą. Jako specjaliści Anlaya Day SPA oferujemy depilację laserem Vectus, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesna depilacja laserowa

Jakość, szybkość, trwałość – tak trzema słowami można opisać zalety najlepszej współczesnej metody depilacji. Usuwanie włosków za pomocą nowoczesnego lasera Vectus to metoda, która działa przy wykorzystaniu lasera diodowego, co sprawia, że zabieg raz na zawsze rozwiązuje problem z niechcianym owłosieniem. Działanie lamp diodowych jest bardzo proste – nagrzane usuwają włoski za pomocą wysyłanej wiązki światła, a chłodzące szkło wyklucza poparzenia. Energia głowicy jest dostosowana do skóry za pomocą wbudowanego komputera z czytnikiem melaniny – naturalnego barwnika, który nadaje kolor skórze i włosom. Tym  samym wyeliminowano najbardziej naglące problemy związane z depilacją i zyskano niebywałą skuteczność. Już w momencie wejścia na rynek, laser Vectus został uznany depilacją laserową XXI wieku i najprawdopodobniej na długo zostanie najlepszym rozwiązaniem wśród wszystkich dostępnych na rynku. Wszyscy eksperci z Anlaya Day SPA polecają laser Vectus i mnożą jego zalety: http://www.anlaya.pl/vectus/.

Dlaczego warto wybrać Laser Vectus?

Laser Vectus gwarantuje przełomową, bardzo dokładną metodę depilacji przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Po depilacji stosowanym przez nas laserem podrażnienia pojawiają się rzadko i są ledwo wyczuwalne. Oczywiście najważniejszą zaletą Lasera Vectus jest skuteczność działania – należy wykonać od trzech do sześciu zabiegów w odstępach minimum czterech tygodni, aby całkowicie usunąć owłosienie z danej części ciała i na zawsze pożegnać się z innymi nieefektywnymi metodami depilacji. Energia lasera zabija komórki macierzyste mieszków włosowych, przez co włos nie może odrosnąć ani się zregenerować. Kilkukrotna sesja pozwala na zniszczenie wszystkich włosków, bez konieczności odnawiania zabiegu. Jak potwierdzają nasze klientki, sam zabieg jest komfortowy i bezbolesny, wykonywany w spokojnej i relaksującej atmosferze. W naszej rzeczywistości liczy się każda chwila, żyjemy szybko i bardzo intensywnie. Szkoda więc tracić czas na poszukiwania, skoro najlepsze technologiczne osiągnięcie jest już dla nas dostępne. Wizyta w salonie kosmetycznym lub kilka dni w SPA to świetny pomysł, zwłaszcza późną jesienią i zimą, kiedy depilowanej skóry nie musimy skrywać przed słońcem.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Chociaż laser Vectus jest bardzo bezpieczny, istnieje kilka sytuacji, które uniemożliwiają depilację laserową: opalenizna (szczególnie świeża, która wywołała zaczerwienienie), poważne podrażnienia, wysypki, zaognione uczulenia i choroby skórne (również te o przewlekłym charakterze), blizny, ciąża, cukrzyca, epilepsja, wszczepiony rozrusznik serca, przyjmowanie leków fotouczulających. Ponieważ ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, takich jak podrażnienia i bolesne wysypki niemal całkowicie wyeliminowano, depilację można stosować w trudno dostępnym i wrażliwych miejscach, takich jak górna warga, okolice intymne, łagodna skóra rąk i pach.

Po więcej informacji na temat depilacji za pomocą lasera Vectus zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.anlaya.pl/.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *