Seks będący jednym z najważniejszych tematów w związku

Gdy seks nie zawsze wygląda tak, jak w romantycznych filmach… W środowisku kobiet wiele z nich skarży się, że ich seks z partnerem nie wygląda tak, jak wyglądać powinien. Gra wstępna trwa tak krótko, że właściwie nie wiadomo, czy w ogóle nastąpiła. Pocałunki nie są wystarczająco czułe, dotyk nie następuje tam, gdzie akurat był potrzebny. Aż chciałoby się zanucić słynne „Kto jest temu winien?”.

Brak rozmowy – cichy zabójca seksu

Skarżymy się, że jest nam źle, natomiast dlaczego skarżymy się tam, gdzie nie potrzeba? Przyjaciółka niczego nie zmieni, mamusia również nie pomoże, więc jak nie one, to kto? Partner. Zapewne jego dotyk nie spełniał wymagań, ponieważ on sam o tym nie wiedział, prawda? Być może myślał, że taki sposób gry wstępnej jest doskonały?

Warto rozmawiać. Warto proponować zmiany

Temat seksu nie powinien nas zawstydzać. Jest to naturalna forma zaspokojenia potrzeb każdego człowieka, więc dlaczego mielibyśmy się owego tematu wstydzić? Seks nie powinien krępować nas przede wszystkim przed naszym partnerem.

Być może rutynę w sypialni zastąpi stymulator łechtaczki? Mężczyźni, choć nie mówią tego na głos, uwielbiają patrzeć jak kobieta zaspokaja się samodzielnie, szczególnie, gdy jest to jego kobieta, w jego łóżku… Przecież w każdej chwili może jej w tym pomóc, czyż nie?

Stymulator ten poprzez swoją wodoodporność, idealne sprawdzi się również podczas wspólnych kąpieli pod prysznicem lub w wannie,

Idealnymi gadżetami, które zapewnią wspaniałe chwile we dwoje są także wibratory naturalne. Swoim kształtem, wielkością, strukturą, a nawet kolorem przypominają naturalnego członka, co gwarantuje maksimum satysfakcji ze wspólnych igraszek.

Dlaczego sygnalizacja potrzeb seksualnych jest tak ważna?

Często używanym zdaniem występującym podczas tematów o seksie, jest te, które głosi, iż seks nie jest najważniejszy w związku.

Jednak, czy ktoś z nas spotkał się kiedyś z parą, będącą w długoletnim związku, która chwali się tym, że nigdy nie uprawiała seksu? Oczywiście, że nie. Więc równie oczywistym jest fakt, że seks jest bardzo istotnym elementem każdego związku. Jest pewnego rodzaju spoiwem, cegiełką uzupełniającą każdy mur. To poprzez udany seks, zapewniamy sobie wzajemnie poczucie zaufania, to on sprawia, że czujemy się atrakcyjni w oczach swojej drugiej połowy. Dzięki udanemu współżyciu seksualnemu, wzrasta nasza pewność siebie.

Więc odpowiedź na pytanie ”Dlaczego seks jest ważny”, niejako nasuwa się sama.

A sygnalizując swoje potrzeby i chęć zmian sprawiamy tym samym, że każdy seks jest wspaniałym doświadczeniem doznawanym u boku swojej miłości.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *