Zaskakująco skuteczne sposoby na to, jak wydłużyć i wzmocnić rzęsy

Długie rzęsy – dotychczas większość kobiet mogła o tym jedynie pomarzyć. Natura bywa przewrotna – bywa, że mijany na ulicy mężczyzna ma rzęsy jakich nam nigdy nie udało się mieć. Na pewno nigdy?

Metamorfoza rzęs w 3 tygodnie – jak to możliwe?

Sekret tkwi w centrum maleńkich włosków – czyli w ich cebulkach. To tam zapadają wszelkie „decyzje i rozkazy” o ich zdrowiu i kondycji. Ów sztab dowodzenia rzęsami musi działać bez zarzutu – w przeciwnym razie małe włoski słabną i niszczeją. Aby do tego nie dopuścić wystarczy sięgnąć po taki kosmetyk, który wniknie w skórę i dotrze do cebulek, aby regenerować i odżywiać małe włoski od samej ich podstawy. W taki sposób działa tylko jeden produkt – odżywka do rzęs. Regularnie stosowana jest w stanie poprawić wygląd rzęs już w 3 tygodnie.

Czym jest odżywka do rzęs?

To kosmetyk wyposażony w pędzelek, przypominający eyeliner. Należy ją nakładać na powiekę tuż za linią rzęs i dać chwilę, aby wsiąkła pod skórę. Odżywka do rzęs dociera do cebulek i pobudza je do pracy. Nie pozostaje to bez wpływu na rzęsy – włoski zaczynają pięknieć, a ponieważ faza ich wzrostu wydłuża się, mają one czas na wzrost, regenerację i więcej substancji odżywczych dociera do mieszków.

Odżywka do rzęs – stosowanie i efekty

Pierwsze „oznaki” że rzęsy czują się wspaniale, daje się zauważyć po miej więcej trzech tygodniach, choć oczywiście wiele zależy od obecnej fazy wzrostu rzęs, ich kondycji i stopnia zniszczenia. Bywa, że małe włoski będą potrzebowały nieco więcej czasu, by stać się spektakularne, niemniej jednak wszystkie dążą do tego momentu, jakim jest zwiększenie objętości, zagęszczenie, pogrubienie i znaczne wydłużenie włosków. Wiele kobiet twierdzi, że ich rzęsy dzięki odżywce stały się dodatkowo ładnie podkręcone i przyciemnione.

Jeśli myślisz, że aplikacja kosmetyku, który daje tak świetne efekty jest skomplikowana – nic bardziej mylnego. Wystarczy nakładać ją raz dziennie (najlepiej wieczorem) na czystą powiekę, a następnie… iść spać i pozwolić, aby odżywka pracowała na piękno małych włosków.

Okazuje się, że istnieje produkt do rzęs, który słowo „nigdy” zamienia w czarodziejskie „3 tygodnie”. Jeśli zatem mas za krótkie lub osłabione rzęsy – przeczytaj jak i czym zregenerować je w niecały miesiąc.

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *