Zegarki dla aktywnych, czyli seria czasomierzy DEER

Czy piękny zegarek na rękę może być jednocześnie praktyczny, czy raczej nosząc go, trzeba zawsze zachowywać szczególną ostrożność? Wielu miłośników zegarków decyduje się na zakup oddzielnych czasomierzy na różne okazje. Podczas gdy te najelegantsze, a zarazem najdelikatniejsze zegarki wizytowe, zakładają wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach, mniej estetyczne, ale znacznie trwalsze noszą na co dzień. Czy istnieje jakiś kompromis?

Zegarek dla aktywnych – w poszukiwaniu ideału

Klasyczne zegarki biżuteryjne na rękę, zarówno te damskie, jak i męskie, często wyróżniają się nie tylko wyjątkową urodą, ale też delikatnością. Połączenie wysokiej wytrzymałości z elegancją nie należy do zadań łatwych, zwłaszcza w sytuacji, gdy dany zegarek posiada dodatkowe elementy dekoracyjne, np. kamienie szlachetne.

Świetną propozycję szykownych zegarków dla osób aktywnych przygotowała marka Woodison. Czasomierze z serii DEER mogą pochwalić się z jednej strony niebanalną stylistyką, a jednocześnie doskonałą odpornością, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć swoim właścicielom i od święta, i na co dzień, nawet w pracy czy podczas zakupów.

Niepowtarzalne piękno drewnianych zegarków

Od momentu pojawienia się na rynku drewniane zegarki na rękę cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Produkty wykonane ręcznie z naturalnego drewna zachwycają nie bogactwem dodatków, ale piękną formą, precyzją wykonania i niepowtarzalną urodą materiału.

Dzięki wykorzystaniu rozmaitych rodzajów drewna, powstają produkty w różnorodnej kolorystyce, a ich dodatkowym atutem są wyjątkowe wzory. Ponieważ każdy kawałek drewna jest inny pod względem faktury i usłojenia, z pewnością nie znajdziesz dwóch takich samych zegarków.

Wygodne i niezawodne zegarki DEER

Piękny i elegancki zegarek na rękę wcale nie musi być niewygodny czy zbyt delikatny do codziennego użytkowania. Najlepszym przykładem mogą być czasomierze z serii DEER. Wykonane z drewna drzewa sandałowego lub klonu (w zależności od modelu) zegarki są bardzo lekkie, w związku z czym nie przeszkadzają użytkownikowi w wykonywaniu różnych czynności.

Dodatkowym atutem drewnianych zegarków DEER jest wysoka wytrzymałość. Tarczę zabezpiecza odporna na zarysowania szybka ze szkła hartowanego, a solidne zapięcie ze stali nierdzewnej lub srebra gwarantuje długą żywotność tego elementu. Zegarki DEER są też odporne na zachlapania, toteż nie zachodzi konieczność kłopotliwego ściągania ich np. do mycia rąk czy zmywania naczyń. Co ważne, producent udziela na te zegarki aż dwuletniej gwarancji.

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *